Przełomowe chwile.

Właśnie dla takich chwil pracujemy.

Znacznie powyżej standardu branżowego – oto poziom ZEISS.

Od ponad 170 lat ZEISS jest prawdziwym liderem w branży optycznej. Składająca się z czterech spółek Grupa ZEISS stała się synonimem eksperckiej wiedzy z wielu dziedzin optyki. Dzięki nam konsumenci i pionierzy postępu mogą stawiać przełomowe kroki, używając najlepszego sprzętu. Nieustanny postęp pozwolił nam osiągnąć wiele przełomów technicznych. Zawsze byliśmy siłą napędową całej Grupy ZEISS, oferując innowacyjne produkty, które podnosiły poprzeczkę w branży optycznej.

ZEISS Vision Care wykorzystuje w każdym produkcie wiedzę biznesową Grupy ZEISS, oferując światu dar wyraźnego widzenia bez kompromisów i wyznaczając nowe standardy soczewek okularowych.

Chcesz wiedzieć więcej o dziedzinach, w których oferujemy nasze produkty i usługi optyczne?

Optyka okularowa / Produkty konsumenckie

Optyka okularowa / Produkty konsumenckie

Produkty ZEISS obejmują wyjątkowe soczewki filmowe i fotograficzne, a nasze lornetki pozwalają dostrzec każdy szczegół w oddali. Optyka okularowa ZEISS skupia się natomiast na wysokiej jakości soczewkach do okularów.

Badania i jakość

Badania i jakość

Metrologia Przemysłowa ZEISS produkuje niezawodne, wysokiej jakości przyrządy pomiarowe i oferuje wyjątkowe usługi technologiczne. Dział mikroskopów daje dostęp do niewidocznego mikroświata.

Technologia wyrobu półprzewodników

Technologia wyrobu półprzewodników

Technologia wyrobu półprzewodników ZEISS oferuje zaawansowaną optykę litograficzną do tworzenia wyjątkowo drobnych struktur do najmniejszych i najszybszych mikroprocesorów.

Technologia medyczna

Technologia medyczna

Technologia medyczna ZEISS sprawia, że lekarze z całego świata mogą pomagać swoim pacjentom w odzyskaniu wzroku i cieszeniu się najważniejszymi chwilami życia.