Mój profil widzenia –
wyjątkowy test wzroku firmy ZEISS

Określ Twoje zwyczaje i poznaj zindywidualizowane rozwiązanie w zakresie soczewek

„Mój profil widzenia firmy ZEISS” pokaże jakie wyzwania stawiane są przed Państwa oczami każdego dnia i jakie rozwiązania w zakresie soczewek firmy ZEISS pomogą im sprostać.

Podane przez Państwa informacje dotyczące codziennych zwyczajów umożliwią stworzenie profilu widzenia, który umożliwi optykowi udzielenie porady w trakcie Państwa kolejnej wizyty. W połączeniu z wynikiem badania wzroku, umożliwi to zaproponowanie Państwu rozwiązania w zakresie soczewek firmy ZEISS precyzyjnie dobranego do Państwa potrzeb i zwyczajów.

Nasze oczy nie są przystosowane do świata cyfrowego

Istnieje kilka powodów, dla których informacja o Państwa przyzwyczajeniach i potrzebach jest niezmiernie ważna dla optyka ZEISS.

Rozwój nowych technologii i rosnąca popularność urządzeń cyfrowych w ostatnich latach znacząco zmieniła nasze zwyczaje i środowisko pracy. Każdego dnia spędzamy przeciętnie pięć godzin patrząc na ekrany smartfonów, tabletów i telewizorów. Spoglądamy na ekran smartfona aż 80 razy w ciągu dnia. Ta częstotliwość wzrasta.

Zwiększone wymagania jakie stawiamy naszym oczom dotyczą także prowadzenia samochodu. Niekorzystna pogoda i słabe oświetlenie nadal stanowią wyzwanie, jednak podrażnienia spowodowane odblaskami i intensywne korzystanie z systemów nawigacyjnych pojazdów zmuszają nasze oczy do ciągłego przenoszenia skupienia z bliży do dali oraz na małe informacyjne ekrany. Jest to powodem intensywnej pracy oczu, co może - po przekroczeniu 30 lat życia - prowadzić do zmęczenia wzroku.

Te nowinki technologiczne nie tylko rewolucjonizują nasze zwyczaje, ale również poddają nasze oczy zwiększonemu wysiłkowi - zarówno w pracy, jak i w domu.

Określ swoje zwyczaje

Firma ZEISS opracowała narzędzie analizy widzenia, które pozwoli określić Państwa zwyczaje. „Mój profil widzenia firmy ZEISS” określa Państwa potrzeby w następujących dziedzinach życia:

  • Praca
  • Codzienne czynności
  • Korzystanie z urządzeń cyfrowych
  • Mobilność
  • Wypoczynek

Rezultatem jest Państwa osobisty profil widzenia oraz polecane rozwiązanie w zakresie soczewek firmy ZEISS precyzyjnie dobrane do Państwa potrzeb i zwyczajów - bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań.

Osobisty profil widzenia można przedstawić optykowi ZEISS w najbliższej okolicy w postaci wydruku lub kodu QR. Optyk przeprowadzi test widzenia i wykona badanie wzroku. Dysponując profilem widzenia i wynikiem badania wzroku, Państwa optyk zaproponuje rozwiązanie w zakresie soczewek firmy ZEISS precyzyjnie odpowiadające Państwa potrzebom.

Mój profil widzenia

Określ Twoje zwyczaje i poznaj osobiste rozwiązanie w zakresie soczewek.