Kryształowo przejrzyste widzenie dla użytkowników okularów

Chusteczki ZEISS do czyszczenia korekcyjnych soczewek okularowych oraz innych powierzchni optycznych

Rękawy koszuli, krawaty lub zwykłe chustki są często podręczne, lecz nie są niestety odpowiednie do czyszczenia soczewek okularowych. Pocieranie soczewek tymi szorstkimi materiałami może spowodować drobne uszkodzenia, w szczególności soczewek organicznych z powłokami. Kurz oraz zarysowania spowodowane nieodpowiednim czyszczeniem zmniejszają przejrzystość soczewek okularowych. Powodują ,że przez soczewki gorzej się patrzy i ograniczają widzenie użytkownika okularów. ZEISS oferuje teraz profesjonalne rozwiązania w zakresie czyszczenia, które są optymalnie dopasowane do potrzeb wysokiej jakości soczewek okularowych.

Nawilżone chusteczki do czyszczenia soczewek ZEISS z unikalną kombinacją środków aktywnych zapewniają delikatne i kompleksowe czyszczenie. Niezależne badania* potwierdzają, że chusteczki z mikrowłóknami oferują najskuteczniejsze czyszczenie - delikatne, nie powodujące zarysowań w porównaniu do dziesięciu alternatywnych produktów. Chusteczki te mają wyjątkowo drobną strukturę, które nie uszkadza soczewek okularowych. Są one nawilżone specjalnym połączeniem dwóch aktywnych środków oraz nie zawierają agresywnych substancji czyszczących ani sztucznych aromatów. Chusteczki są pakowane pojedynczo, dzięki czemu łatwo je wyjąć w każdej sytuacji, a także zapewniają długotrwałe efekty: zapewniają lepsze widzenie i zwiększają żywotność soczewek okularowych.

Każde opakowanie chusteczek do czyszczenia soczewek ZEISS zawiera opis stosowania ich w sposób zapewniający optymalną dbałość o soczewki okularowe. Nowe chusteczki do czyszczenia ZEISS są odpowiednie również do czyszczenia innych powierzchni optycznych oraz wyświetlaczy LCD, takich jak te znajdujące się w kamerach cyfrowych, laptopach, smartfonach i telefonach komórkowych.

Mój profil widzenia Określ swoje nawyki związane z widzeniem i dowiedz się, która soczewka będzie dla Ciebie najlepsza.
Znajdź najbliższego optyka ZEISS

Powiązane artykuły

Jak powinno się dbać o swoje soczewki korekcyjne? Jeżeli będą Państwo odpowiednio dbać o swoje okulary, łatwiej i przyjemniej będzie Państwu je użytkować. Poniżej przedstawiamy nasze wskazówki

Zdrowie + Profilaktyka 16 paź 2017

Tags:

Powiązane produkty