Soczewki dla optymalnego widzenia

Firma ZEISS oferuje cztery poziomy zaawansowania, od standardowych soczewek sferycznych po indywidualnie dopasowane soczewki jednoogniskowe.

Soczewki progresywne muszą być dokładnie dopasowane do użytkownika i jego potrzeb. Oferta soczewek progresywnych ZEISS obejmuje cztery poziomy zaawansowania i siedem technologii, z których część to rozwiązania absolutnie pionierskie w skali świata.

Od około 30. roku życia oko stopniowo traci zdolność do akomodacji. Często jednak tego nie zauważamy. Specjalne soczewki Digital firmy ZEISS redukują oznaki zmęczenia oczu.

Jazda samochodem ma w sobie coś wciągającego. Jednak wiele osób czuje się niepewnie lub nieswojo w okularach, gdy na drodze panują trudne warunki – np. podczas burzy, w nocy, o zmroku lub o zmierzchu.

Spędzanie większej części dnia przed ekranem komputera może powodować bóle karku, pleców i ramion. Przyczyną mogą być nieodpowiednie okulary.

Wyprofilowane soczewki chroniące oczy przed pyłem, brudem, słońcem i małymi insektami to optyczne wyzwanie, szczególnie jeśli chodzi o widzenie w strefach peryferyjnych. Nie w przypadku soczewek firmy ZEISS.

Pierwsze soczewki okularowe zaprojektowane po całym dniu noszenia soczewek kontaktowych.

Powłoki przemieniają zwykłe organiczne soczewki w arcydzieła codziennego użytku: utwardzają je, ułatwiają czyszczenie, redukują uciążliwe refleksy i chronią.

Jeśli to produkt ZEISS, to i jakość jest ZEISS. Poznaj inne produkty firmy ZEISS.

Co czyni jakość ZEISS wyjątkową?

Wszystkie soczewki wyglądają dla mnie tak samo - jak mogę upewnić się, że otrzymuję markowe soczewki ZEISS?

Od ponad 160 lat Carl Zeiss dzięki swoim innowacjom pomaga ulepszać „świat widzenia”

Rozmowa z ZEISS na temat kompleksowego badania wzroku oraz okularowych soczewek korekcyjnych zoptymalizowanych na potrzeby widzenia obuocznego.

Badania oczu są ważną częścią dbania o zdrowie. W oparciu o badania wzroku okulista wystawia receptę na optymalne soczewki, pomagające przywrócić ostre widzenie.

Szukasz ogólnych informacji o okularach i wzroku?

Te artykuły mogą okazać się pomocne.

Wyniki testu ZEISS online pomogą szybko i łatwo określić czy wymagana jest wizyta u okulisty lub optometrysty w celu dokładnego sprawdzenia wzroku.

Wiele osób na całym świecie ma problemy ze wzrokiem. Jeżeli martwią się Państwo o stan swoich oczu, czas aby spotkać się z okulistą lub optometrystą.

Podczas kupowania nowych okularów ważne są dwie rzeczy: optymalne widzenie bez wysiłku oraz doskonały wygląd.

Bez względu na to, czy szukasz okularów z oprawką, czy bez, czy masz smukłą, czy okrągłą twarz, czy może szukasz okularów stworzonych specjalnie dla kobiet – prezentujemy kształty twarzy i doradzamy, jak dobrać do niego okulary idealne.

Mój profil widzenia Określ swoje nawyki związane z widzeniem i dowiedz się, która soczewka będzie dla Ciebie najlepsza.
Znajdź najbliższego optyka ZEISS