Soczewki okularowe ZEISS służą do korygowania wad wzroku. Producentem jest Carl Zeiss Vision International GmbH. Podmiot prowadzący reklamę: Carl Zeiss Sp. z o.o.
TO JEST WYRÓB MEDYCZNY. UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.

Soczewki dla optymalnego widzenia

Firma ZEISS oferuje cztery poziomy zaawansowania, od standardowych soczewek sferycznych po indywidualnie dopasowane soczewki jednoogniskowe.

Od około 30. roku życia oko stopniowo traci zdolność do akomodacji. Często jednak tego nie zauważamy. Specjalne soczewki Digital firmy ZEISS redukują oznaki zmęczenia oczu.

Soczewki progresywne muszą być dokładnie dopasowane do użytkownika i jego potrzeb. Oferta soczewek progresywnych ZEISS obejmuje cztery poziomy zaawansowania i siedem technologii, z których część to rozwiązania absolutnie pionierskie w skali świata.

Żyjemy w szybko zmieniającym się świecie, stale połączonym z ludźmi, informacjami i urządzeniami, zarówno w trybie online, jak i offline. Nasze oczy często skupiają się na obsłudze urządzeń cyfrowych, nawet gdy jesteśmy w ruchu. Taki szybki tryb życia często prowadzi do zmęczenia oczu.

Jazda samochodem ma w sobie coś wciągającego. Jednak wiele osób czuje się niepewnie lub nieswojo w okularach, gdy na drodze panują trudne warunki – np. podczas burzy, w nocy, o zmroku lub o zmierzchu.

Spędzanie większej części dnia przed ekranem komputera może powodować bóle karku, pleców i ramion. Przyczyną mogą być nieodpowiednie okulary.

Wyprofilowane soczewki chroniące oczy przed pyłem, brudem, słońcem i małymi insektami to optyczne wyzwanie, szczególnie jeśli chodzi o widzenie w strefach peryferyjnych. Nie w przypadku soczewek firmy ZEISS.

Pierwsze soczewki okularowe zaprojektowane po całym dniu noszenia soczewek kontaktowych.

Powłoki przemieniają zwykłe organiczne soczewki w arcydzieła codziennego użytku: utwardzają je, ułatwiają czyszczenie, redukują uciążliwe refleksy i chronią.

Jeśli to produkt ZEISS, to i jakość jest ZEISS. Poznaj inne produkty firmy ZEISS.

Co czyni jakość ZEISS wyjątkową?

Wszystkie soczewki wyglądają dla mnie tak samo - jak mogę upewnić się, że otrzymuję markowe soczewki ZEISS?

Od ponad 160 lat Carl Zeiss dzięki swoim innowacjom pomaga ulepszać „świat widzenia”

Rozmowa z ZEISS na temat kompleksowego badania wzroku oraz okularowych soczewek korekcyjnych zoptymalizowanych na potrzeby widzenia obuocznego.

Badania oczu są ważną częścią dbania o zdrowie. W oparciu o badania wzroku okulista wystawia receptę na optymalne soczewki, pomagające przywrócić ostre widzenie.

Szukasz ogólnych informacji o okularach i wzroku?

Te artykuły mogą okazać się pomocne.

Wyniki testu ZEISS online pomogą szybko i łatwo określić czy wymagana jest wizyta u okulisty lub optometrysty w celu dokładnego sprawdzenia wzroku.

Wiele osób na całym świecie ma problemy ze wzrokiem. Jeżeli martwią się Państwo o stan swoich oczu, czas aby spotkać się z okulistą lub optometrystą.

Podczas kupowania nowych okularów ważne są dwie rzeczy: optymalne widzenie bez wysiłku oraz doskonały wygląd.

Bez względu na to, czy szukasz okularów z oprawką, czy bez, czy masz smukłą, czy okrągłą twarz, czy może szukasz okularów stworzonych specjalnie dla kobiet – prezentujemy kształty twarzy i doradzamy, jak dobrać do niego okulary idealne.

Mój profil widzenia Określ swoje nawyki związane z widzeniem i dowiedz się, która soczewka będzie dla Ciebie najlepsza.
Znajdź najbliższego optyka ZEISS