Ta część serwisu jest przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści i może zawierać reklamy wyrobów kierowane wyłącznie do takich osób.
Aby wejść na stronę zarezerwowaną dla osób stosujących wyroby medyczne jako profesjonaliści, potwierdź, że jesteś taką osobą (np. wykonującą zawód medyczny, osobą prowadzącą obrót wyrobami medycznymi, serwisantami itp.).

VISUCONSULT 100
ZEISS DLA OPTYKÓW I OKULISTÓW

ZEISS VISUCONSULT 100 Twój cyfrowy asystent ds. indywidualnych konsultacji.

Aplikacja stworzona, aby ułatwić przekształcenie procesu konsultacji w niezapomniane przeżycie.

  • Analiza potrzeb dotyczących wzroku
  • Prezentacja soczewek ZEISS
  • Łatwe zamawianie online dzięki VISUSTORE

Zapewnij Twoim pacjentom soczewki dopasowane do ich indywidualnych potrzeb.

Z VISUCONSULT 100 wystarczą trzy proste kroki.

  • Po pierwsze spraw, by nieznane stało się znane dzięki kwestionariuszowi analizy potrzeb związanych ze wzrokiem. Ten krok umożliwi szczegółową analizę stylu życia, nawyków oraz zachowań związanych z widzeniem, ułatwiając dobranie właściwych soczewek.
  • Następnie spraw, żeby to, co niewidoczne, stało się widoczne dla Twoich pacjentów, pozwalając im wypróbować polecone przez Ciebie soczewki.
  • Zakończ proces kliknięciem przycisku, zamawiając unikalne, spersonalizowane soczewki ZEISS.
  •   
    Pobierz bezpłatną aplikację ZEISS VISUCONSULT 100 i uzyskaj dostęp do cyfrowego asystenta ds. indywidualnych konsultacji. Aplikacja na tablety z iOS dostępna w App Store.

Analiza potrzeb związanych ze wzrokiem i rekomendacje soczewek

Dopiero, gdy w pełni zrozumiesz potrzeby swojego pacjenta, możesz dobrać dla niego najlepszy rodzaj soczewek. Importuj Analizę Profilu Widzenia klientów z Mojego Profilu Widzenia, poprzez zeskanowanie kodu QR. Możesz także skorzystać z analizy potrzeb związanych ze wzrokiem w ZEISS VISUCONSULT 100, aby stworzyć szczegółową, wizualną analizę stylu życia pacjenta. W obu przypadkach do profilu widzenia zostaną dobrane co najmniej 2 rekomendacje personalizowanych soczewek ZEISS w oparciu o indywidualne potrzeby pacjenta.

Prezentacja soczewek ZEISS na iPadzie w AR.

Prezentacja soczewek ZEISS na iPadzie w AR.

Cechy i prawdziwe korzyści poszczególnych soczewek nie są znane klientom. Prezentacja soczewek w ZEISS VISUCONSULT 100 pozwala przybliżyć je klientowi w przystępny sposób. Jest to interaktywne narzędzie do wyboru soczewek, które w łatwy do zrozumienia sposób prezentuje produkty, ich cechy oraz korzyści.

Wyjaśnienie specyfiki produktu i zwiększenie sprzedaży soczewek nigdy nie były tak łatwe.

  

Prezentacja soczewek ZEISS na iPadzie w AR.

Zmęczenie oczu spowodowane zbyt długim używaniem urządzeń cyfrowych

Prezentacja pozycji noszenia

Ten moduł pomaga zaprezentować poszczególne parametry twarzy i oprawek z pomocą interaktywnej, poruszającej się głowy. W prosty sposób możesz wyjaśnić klientowi korzyści płynące ze spersonalizowanych soczewek.

Zmęczenie oczu spowodowane zbyt długim używaniem urządzeń cyfrowych

Prezentacja grubości

Prezentacja grubości to prosty sposób na pokazanie, jaki wpływ na grubość soczewek będzie miało zastosowanie różnych materiałów oraz wysokich współczynników refrakcji. Zmieniając materiały, współczynniki i dioptrie możesz zapewnić widoczną dla Twojego klienta redukcję grubości i wagi soczewek.

Zakończenie konsultacji z danymi dotyczącymi refrakcji, raportem pacjenta i łatwym zamawianiem przez VISUSTORE

ZEISS VISUSTORE
ZEISS VISUSTORE

1. Wprowadzenie ostatecznych danych optycznych i danych dotyczących centracji

Wprowadź ostateczną receptę oraz dane do centracji oprawki. Pozwoli Ci to zobaczyć dane w podsumowaniu i łatwo przesłać je do VISUSTORE.

ZEISS VISUSTORE
ZEISS VISUSTORE

2. Strona podsumowania

Czytelny raport o pacjencie, który zawiera wszystkie dane pacjenta uzyskane podczas konsultacji oraz dane produktu; możesz go wydrukować lub przesłać e-mailem. Podsumowanie uwzględnia także produkty wybrane podczas prezentacji soczewek.

ZEISS VISUSTORE
ZEISS VISUSTORE

3. Łatwe zamawianie online w VISUSTORE

Wystarczy jedno kliknięcie, aby przesłać wszystkie dane pacjenta do VISUSTORE, gdzie możesz złożyć zamówienie. Możesz obliczyć, zoptymalizować i zobaczyć grubość oraz dokładną specyfikację soczewek okularowych ZEISS dla pacjenta.