ZEISS dla optyków i okulistów

Partner na dziś. Partner na przyszłość.

Pragniemy umożliwiać naszym partnerom oferowanie najlepszych produktów, innowacyjnych rozwiązań oraz zapewnianie globalnego, zindywidualizowanego wsparcia. Jako czołowy producent precyzyjnej optyki łączymy wiedzę techniczną i innowacyjne pomysły, aby zapewnić każdemu użytkownikowi wyjątkowe doznania wzrokowe – oraz sukces naszych partnerów.

Programów dla partnerów biznesowych ZEISS

Wsparcie biznesowe skrojone na miarę Twojej firmy.

ZEISS pragnie pełnić rolę partnera biznesowego – a nie rywala. Właśnie dlatego program dla partnerów biznesowych ZEISS ma za zadanie wspierać optyków i okulistów, umożliwiając im doskonałą obsługę klientów oraz rozwój ich działalności.

Partnerzy biznesowi ZEISS mogą korzystać z wielu udogodnień: od profesjonalnego wsparcia marketingowego, po spersonalizowaną obsługę klienta.

Akademia ZEISS „Optyka okularowa”

Szkolenia i wykłady dla optyków i okulistów

Nieustanne szkolenia i pogłębianie wiedzy to klucz do sukcesu zawodowego. Choć jesteś już specjalistą w swojej dziedzinie, potrzebujesz nieustannych szkoleń, aby odświeżać swoją wiedzę, poznawać nowinki technologiczne, produkty i standardy branżowe, a także rozwijać i utrzymywać umiejętności sprzedaży i konsultacji.

Szukasz ogólnych informacji o zjawiskach optycznych lub zawiłościach optyki? Chcesz lepiej poznać produkty i przyrządy ZEISS? Chcesz dowiedzieć się, jak używać optycznych przyrządów pomiarowych ZEISS? Potrzebujesz porad, jak skutecznie sprzedawać? Akademia ZEISS „Optyka okularowa” zapewnia atrakcyjne wykłady, webinary i szkolenia online.

Ponad 175 lat doświadczenia w dziedzinie optyki

Mogąca poszczycić się 175 latami doświadczenia firma ZEISS jest jednym ze światowych liderów w dziedzinie optyki. Dziś nasi partnerzy mogą budować swój sukces na sile naszej marki:

  • soczewki fotograficzne ZEISS zostały wykorzystane podczas lądowania człowieka na księżycu oraz do realizacji wielu hollywoodzkich filmów
  • 35 zdobywców Nagrody Nobla posługiwało się mikroskopami ZEISS.
  • Technologia wyrobu półprzewodników ZEISS stanowi fundament współczesnego cyfrowego życia.
  • Systemy medyczne ZEISS są wykorzystywane podczas dwóch trzecich wszystkich operacji katarakty.

Nasi partnerzy mogą korzystać z naszej wiedzy, która sięga samych początków branży optycznej.

ZEISS jest jednym z wiodących producentów soczewek okularowych na świecie. Celem marki jest zapewnianie maksymalnej precyzji i komfortu widzenia. ZEISS projektuje i produkuje soczewki, przyrządy i systemy pomiarowe, a także tworzy koncepcje handlowe i usługi technologiczne, które nieustannie podnoszą poprzeczkę w branży optycznej.

Skontaktuj się z nami, aby nawiązać współpracę

Biuro Obsługi Klienta ZEISS