ZEISS dla optyków i okulistów

Partner na dziś. Partner na przyszłość.

Pragniemy umożliwiać naszym partnerom oferowanie najlepszych produktów, innowacyjnych rozwiązań oraz zapewnianie globalnego, zindywidualizowanego wsparcia. Jako czołowy producent precyzyjnej optyki łączymy wiedzę techniczną i innowacyjne pomysły, aby zapewnić każdemu użytkownikowi wyjątkowe doznania wzrokowe – oraz sukces naszych partnerów.

Soczewki ZEISS SmartLife

Pomóż swoim klientom pokonać wyzwania, przed jakimi obecnie stają ich oczy.

Programów dla partnerów biznesowych ZEISS

Wsparcie biznesowe skrojone na miarę Twojej firmy.

ZEISS pragnie pełnić rolę partnera biznesowego – a nie rywala. Właśnie dlatego program dla partnerów biznesowych ZEISS ma za zadanie wspierać optyków i okulistów, umożliwiając im doskonałą obsługę klientów oraz rozwój ich działalności.

Partnerzy biznesowi ZEISS mogą korzystać z wielu udogodnień: od profesjonalnego wsparcia marketingowego, po spersonalizowaną obsługę klienta.

Akademia ZEISS „Optyka okularowa”

Szkolenia i wykłady dla optyków i okulistów

Nieustanne szkolenia i pogłębianie wiedzy to klucz do sukcesu zawodowego. Choć jesteś już specjalistą w swojej dziedzinie, potrzebujesz nieustannych szkoleń, aby odświeżać swoją wiedzę, poznawać nowinki technologiczne, produkty i standardy branżowe, a także rozwijać i utrzymywać umiejętności sprzedaży i konsultacji.

Szukasz ogólnych informacji o zjawiskach optycznych lub zawiłościach optyki? Chcesz lepiej poznać produkty i przyrządy ZEISS? Chcesz dowiedzieć się, jak używać optycznych przyrządów pomiarowych ZEISS? Potrzebujesz porad, jak skutecznie sprzedawać? Akademia ZEISS „Optyka okularowa” zapewnia atrakcyjne wykłady, webinary i szkolenia online.

Ponad 160 lat doświadczenia w dziedzinie optyki

Mogąca poszczycić się 160 latami doświadczenia firma ZEISS jest jednym ze światowych liderów w dziedzinie optyki. Dziś nasi partnerzy mogą budować swój sukces na sile naszej marki:

  • soczewki fotograficzne ZEISS zostały wykorzystane podczas lądowania człowieka na księżycu oraz do realizacji wielu hollywoodzkich filmów
  • 35 zdobywców Nagrody Nobla posługiwało się mikroskopami ZEISS.
  • Technologia wyrobu półprzewodników ZEISS stanowi fundament współczesnego cyfrowego życia.
  • Systemy medyczne ZEISS są wykorzystywane podczas dwóch trzecich wszystkich operacji katarakty.

Nasi partnerzy mogą korzystać z naszej wiedzy, która sięga samych początków branży optycznej.

ZEISS jest jednym z wiodących producentów soczewek okularowych na świecie. Celem marki jest zapewnianie maksymalnej precyzji i komfortu widzenia. ZEISS projektuje i produkuje soczewki, przyrządy i systemy pomiarowe, a także tworzy koncepcje handlowe i usługi technologiczne, które nieustannie podnoszą poprzeczkę w branży optycznej.

Skontaktuj się z nami, aby nawiązać współpracę

Biuro Obsługi Klienta ZEISS