Dołącz do kultury jakości

Dołącz do kultury jakości

Zajrzyj za kulisy! Poznaj historię metrologii przemysłowej ZEISS i zobacz zmiany, które nastąpiły w ciągu dziesięcioleci. Mimo że technologia ewoluowała z biegiem czasu, ZEISS przez cały czas utrzymuje swój kunszt i wyjątkową jakość.

Dołącz do produktywności

100 lat to dopiero początek

Rok 2019 był dla ZEISS wyjątkowy - związany z okrągłą rocznicą 100 lat premiery na targach branżowych kultowego mikrometru ZEISS na Wiosennych Targach Lipskich 1919.


Podczas gdy jej pierwsze narzędzia pomiarowe opierały się na mikroskopii, przez lata ZEISS Industrielle Messtechnik GmbH opracowała szereg stykowych i wielosensorowych technologii pomiarowych - dziedzinę, w której firma osiągnęła sukces. A dziś, po 100 latach pomiarów ZEISS, nie spoglądamy wstecz, wspierając naszych klientów wszędzie tam, gdzie wymagany jest najwyższy poziom precyzji, oraz ustanawiając standardy branżowe od ponad 100 lat, aby pomóc naszym klientom w tworzeniu lepszej przyszłości. To była ekscytująca podróż i jesteśmy podekscytowani tym, co będzie dalej.

 

100 lat metrologii przemysłowej ZEISS

Zapraszamy do podróży w czasie

Dział ZEISS Industrial Quality Solutions dziś

Jako uznanydostawca rozwiązań rozumiemy naszą odpowiedzialność za kształtowanie branży w najlepszym interesie naszych klientów. Dlatego przejmujemy stery, jeśli chodzi o zaspokojenie najbardziej palących potrzeb branży, takich jak skuteczna wymiana informacji, oparte na aplikacjach rozwiązania zapewnienia jakości na linii produkcyjnej, a także zapotrzebowanie na jednego dostawcę rozwiązań zapewnienia jakości.

Przyszłość zaczyna się dziś!

Razem z naszymi klientami będziemy dążyć do tego, aby następne 100 lat były równie ekscytujące i pełne sukcesów, jak poprzednie stulecie. Dzięki szerokiej gamie produktów i usług, a także chęci do wprowadzania innowacji i przekraczania granic, ZEISS Industrial Quality Solutions podąża ścieżką sukcesu.

Erweiterung des Vorstands der ZEISS Gruppe

100 lat metrologii przemysłowej w ZEISS to kamień milowy udanej i długoterminowej współpracy z Państwem, naszymi klientami. Znalezienie odpowiedniego rozwiązania dla Państwa wyzwania w zakresie kontroli jakości i zagwarantowania wydajności produkcji - to nas motywuje. W tym roku chcemy podziękować Państwu za zaufanie i nie możemy się doczekać kolejnych 100 lat współpracy.

Dr Jochen Peter, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Carl Zeiss Industrielle Messtechnik GmbH
Witaj #measuringhero!

Chcemy pomóc Ci utrzymać się na właściwej drodze w dzisiejszym cyfrowym świecie. Na naszej stronie internetowej ZEISS #measuringhero znajdziesz raporty dotyczące najnowszych tematów i trendów metrologicznych, otrzymasz pomocne wskazówki dotyczące codziennych zadań pomiarowych, a my poinformujemy o ekscytujących tematach dotyczących firmy ZEISS i jej pracowników.

Czy masz pytania?

Z przyjemnością na nie odpowiemy. Wypełnij formularz kontaktowy.