Pewność pomiaru. Rozwiązania ZEISS poza linią produkcyjną.

Wysięgnikowe maszyny pomiarowe mierzą części karoserii z niezawodną dokładnością i wydajnością zarówno optycznie, jak i stykowo. Czy możliwy jest stabilny fundament? Jak stabilne są warunki temperaturowe? Jak długo może trwać inspekcja? ZEISS oferuje odpowiednie i kompleksowe rozwiązanie, w tym osprzęt, oprogramowanie, czujniki i serwis firmy ZEISS w zależności od wymagań i warunków środowiskowych w zakładzie klienta.

Poznaj gamę maszyn wysięgnikowych ZEISS, w tym nowy hambot ZEISS CALENO wyposażony w wysokowydajne głowice optyczne i stykowe.

Precyzyjna analiza części w laboratorium pomiarowym

ZEISS CALENO

Więcej niż robot. To Hambot.

Hambot to nowa generacja maszyn metrologicznych z ramieniem poziomym łącząca wysoką wydajność robota z możliwościami konwencjonalnych maszyn z ramieniem poziomym.

ZEISS CALENO to połączenie dokładności współrzędnościowej maszyny pomiarowej, systemu współpracującego i niezrównanego systemu multisensorowego z automatyczną wymianą głowic.

Wysoka prędkość przesuwu, przyspieszenie i dokładność w laboratorium pomiarowym i w pobliżu produkcji zapewniają maksymalną wszechstronność i najwyższą wydajność.

Precyzyjna analiza części w laboratorium pomiarowym

Wyjątkowe funkcje do szerokich zastosowań

ZEISS CARMET to kompletny pakiet spełniający wszelkie oczekiwania przy zachowaniu doskonałej jakości ZEISS. Kolumna Z o kształcie trapezu, łatwa w obsłudze konstrukcja, najwyższy standard bezpieczeństwa, ułatwiona dostępność i szybkokalibrowalny uchylno-obrotowy uchwyt RDS z technologią CAA, to tylko niektóre ze standardowych cech ZEISS CARMET.

Dowolna konfiguracja do własnych potrzeb

Maszyna ZEISS PRO T advance może być dostosowana w bardzo szerokim zakresie. Maszyny ZEISS PRO T advance mogą być na przykład konfigurowane do własnych potrzeb pod względem redukcji kosztów lub maksymalizacji wydajności - zawsze zapewniając optymalne korzyści w każdej sytuacji. ZEISS PRO T advance zapewniają maksymalną elastyczność pod względem zakresu pomiarowego, konstrukcji i głowic pomiarowych.