Co słychać w ZEISS

Metrologia Przemysłowa ZEISS

Wiadomości, wydarzenia i premiery

Dowiedz się co słychać w Dziale Metrologii Przemysłowej ZEISS.
Bądź na bieżąco z terminarzem targów, konferencji, warsztatów i szkoleń.
Nie przegap nowych premier i poznaj nasz zespół!  


Co słychać w ZEISS?

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnościami Działu Industrial Quality Solutions | Metrologii Przemysłowej ZEISS.

Wydarzenie online

ZEISS Quality Innovation Days

15-19 kwietnia 2024 roku

Zbliża się ekscytujący tydzień pełen innowacji i inspiracji! Dołącz do nas podczas pierwszego globalnego wydarzenia cyfrowego ZEISS. Będziemy gospodarzami wiodącej w branży konferencji online poświęconej metrologii przemysłowej. Nie może Cię zabraknąć, gdy nasi goście-prelegenci będą przedstawiać najnowsze trendy w Twojej branży. Weź udział w interaktywnych sesjach grupowych, aby skorzystać z okazji do wymiany zdań z ekspertami na istotne dla Ciebie tematy.

Zapraszamy na targi

PRZEMYSŁOWA WIOSNA Kielce, Salon CONTROL-STOM

19-22 marca 2024 roku

W dniach 19-22 marca 2024 roku w Kielcach odbędą się Targi PRZEMYSŁOWA WIOSNA. Zapraszamy do spotkania, rozmów i odwiedzenia naszego stoiska. Znajdziecie nas w salonie CONTROL-STOM, na stoisku G-39 w pawilonie G. Nasz zespół specjalistów doradzi i zaproponuje rozwiązanie pomiarowe dopasowane do Ciebie.
Więcej o imprezie i wystawianych przez nas rozwiązaniach oraz o możliwości uzyskania darmowych wejściówek dowiesz sie tu:

Zapraszamy na webinarium

Pomiary multisensorowe na maszynach ZEISS O-DETECT i ZEISS O-INSPECT

7.03.2024 godz. 10:00-11:30

Odkryj nową generację metrologii optycznej: ZEISS O-DETECT i ZEISS O-INSPECT.

Intuicyjna obsługa, wysokiej jakości obiektyw i dostosowujące się do zadania oświetlenie umożliwiają precyzyjny pomiar w mgnieniu oka. Maszyna nadaje się do szerokiej gamy części, a szczególnie dobrze sprawdza się przy takich, które łatwo ulegają odkształceniom.

Kalendarz warsztatów na 2024 roku już dostępny!

10.12.2023

Jak co roku udostępniamy Państwu kalendarz z terminarzem szkoleń, warsztatów i innych wydarzeń Metrologii Przemysłowej ZEISS. Kalendarz regularnie aktualizujemy o pojawiające sie zmiany.

Pobierz w wygodnej formie pdf.
Zapamiętaj link, aby być na bieżąco ze zmieniającym się harmonogramem.

Map lokalizacji ZEISS Polska

Trzy centra pomiarowo-szkoleniowe w Polsce

11.10.2023

Gdy w styczniu 2023 r. firma Lenso sp. z o.o. dołączyła do ZEISS Polska, Dział Metrologii Przemysłowej wzbogacił się o nową lokalizację i tym samym o nowe centrum kompetencyjne zlokalizowane w Poznaniu.

Obecnie w Polsce znajdują się 3 laboratoria usługowo-szkoleniowe ZEISS Quality Excellece Center: w Tychach, w Poznaniu i w Warszawie.

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług: pomiarów na zlecenie, szkoleń i warsztatów we wszystkich lokalizacjach.  

Uroczyste otwarcie nowej lokalizacji ZEISS w Poznaniu

06.10.2023

6 października 2023 roku zostało uroczyście otwarte ZEISS Quality Excellence Center w Poznaniu przy ulicy Madalińskiego 3. Jest to już trzecie centrum szkoleniowo-usługowe w Polsce. W uroczystości wzięli udział m.in. Jochen Peter Prezes & CEO Carl Zeiss IQR GmbH, Michael Hubensack - Prezes Carl Zeiss Polska i Marek Radke - Dyrektor Działu IQS Carl Zeiss Polska

Nagranie warsztatów "Niemalże niezniszczalne. Systemy rentgenowskie ZEISS BOSELLO" dostępne online

12.10.2023

Odkryj wszechstronne możliwości systemów ZEISS BOSELLO. Poznaj zaawansowane rozwiązania w dziedzinie inspekcji odlewów metali. Niezawodność, która przetrwa nawet najbardziej wymagające, przemysłowe warunki. Dowiedz się dlaczego systemy ZEISS BOSELLO są uważane za standard wytrzymałości i jakości w dziedzinie kontroli rentgenowskiej.

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się do naszego bezpłatnego newslettera regularnie otrzymasz powyższe wiadomości bez potrzeby zaglądania na naszą stronę.

Nigdy nie przegapisz żadnego wydarzenia i będziesz na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi trendami i technologiami metrologii przemysłowej.

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz

Otwórz email

Otwórz otrzymany e-mail z prośbą
o potwierdzenie zapisu

Kliknij link

Kliknij link
potwierdzający

Newsletter zaprenumerowany!

Gotowe!
Już nic Cię nie ominie

Formularz rejestracyjny